14 квітня 2016 року за участі начальника Полтавської центральної районної бібліотеки Ганни Овчаренко та працівників Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в селі Нижні Млини Полтавського району на базі сільської бібліотеки було організовано роботу виїзного мобільного консультаційного пункту доступу до БПД.
Під час роботи консулат-пункту громадян поінформовано про систему безоплатної вторинної правової допомоги та перспективи її розвитку в подальшому (створення бюро правової допомоги ) та надано індивідуальні правові консультації.
Відвідувачі також отримали друковані інформаційні матеріали з питань безоплатної правової допомоги.