Перейти до основного вмісту

Традиційний щорічний Форум “ТАВРІЙСЬКИЙ ОБРІЙ”

2505RA25 травня 2019 року Радою адвокатів Херсонської області  в Палаці молоді та студентів (м. Херсон, пл. Шевченка, 1) проводиться традиційний щорічний Форум “ТАВРІЙСЬКИЙ ОБРІЙ”.
У Форумі будуть представлені досягнення та кращі адвокатські практики регіону, цікаві практичні кейси у актуальних кримінальних, цивільних, адміністративних, податкових та банківських справах сьогодення. Запрошуються адвокати, помічники адвокатів, стажисти адвокатів, студенти юридичного факультету (участь всіх зазначених осіб у Форумі безкоштовна). Адвокати отримають сертіфікат про підвищення кваліфікації.

  • Реєстрація учасників з 9-30 до 10 години.
  • Робота Форуму з 10 до 15-30 год.
  • Кава-пауза з 12-30 до 13 год

Download green

Завантажити
програму Форуму


RA logo 

ПРОГРАМА ФОРУМУ :

  •  Вітальне слово голови Ради адвокатів Херсонської області І.Мокіної,
     вітальне слово гостей Форуму.
  1. Презентація книги Інни Мокіної “По той бік адвокатської таємниці”
    (директор видавництва “Наддніпряночка” О.Алеферко, автор І.Мокіна);
  2. Презентація футбольної команди адвокатів Херсонщини – перші результати.
  3. Презентація АО ”Мокін та Діяментович”: “Захист-обвинувачення-суд. Єдність та боротьба протилежностей. Практика захисту у резонансних справах”
    (спікери — адвокати І.Мокін та Д.Діяментович, у дискусії беруть участь адвокати, судді та сторона обвинувачення).
  4. Презентація АО “Дудченко, Корнелюк, Мусулевський та партнери”: “Банкрутство фізичних осіб. Новели закону та перспективи адвокатської практики”
    (спікер адвокат В.Дудченко);
  5. Презентації АО “Сергет та партнери”:
    – “Банківські спори. Реальні механізми захисту клієнта в суді” (адвокат В.Сергет);
    – “Скасування податкових штрафів – міф чи реальність” адвокат Ю.Сергет);
  6. Презентація адвоката Т. Літвінової: ”Актуальні новели судової практики у спорах подружжя щодо майна та корпоративних прав”.
  7. Презентація адвоката О.Токаленка: “Практика представництва інтересів ЗМІ”.
  8. Презентація АО “Жованник і партнери”: «Визнання та виконання арбітражних рішень в Україні» (спікер адвокат І.Кизима)
  9. Презентація АО “Константа”: «Захист у політичних справах: коли однієї невинуватості замало» (спікери – адвокати Д. Ільченко, А. Мурашкін).
Варто відзначити, що гості провели ще й профорієнтаційну роботу, адже III курс – випускний, і до отримання диплома бакалавра за спеціальністю  «Правоохоронна діяльність» залишилися лічені дні. Тому наші колеги, наскільки дозволяв час, розказали про місію і завдання системи надання БПД та запросили майбутніх юристів до Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, де на початку травня відбудеться День відкритих дверей.
Пресцентр
Усі новини

Відбулися тренінги для правників системи надання БПД «Робота з постраждалими від СНПК: інтерв’ювання та надання правничої допомоги»

Надання безоплатної вторинної правничої допомоги людям, які постраждали від катувань або СНПК, вимагає від юристів особливої професійної чутливості.  Оскільки система надання БПД стає для…

Переглянути новину