Перейти до основного вмісту

В Харкові відбулося засідання комісії з відбору адвокатів

 {gallery width=200 height=200 alignment=left buttons=0 margin=5 layout=fixed lightbox=boxplus}news/18/06/01_1/komisij_1.JPG{/gallery}

В Харкові відбулося засідання комісії з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Сьогодні, 05 червня 2018 року свою роботу розпочала комісія з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги в Харківському регіоні, у складі голови комісії – Анатолія Бородавка та членів комісії – Дмитра Кузьміна, Ігора Чобітько, Тетяни Єгорової, Костянтина Солянніка, Оксани Сіренко; при секретарі Марині Старовойтовій.

Нагадуємо, що конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, проводиться відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.04.2018 № 1335/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги», з 02 травня 2018 року по 21 червня 2018 року.

В порядку денному засідання вирішувалися питання допуску адвокатів до участі у конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги; оцінювання адвокатів за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосування до них дисциплінарних стягнень, а також результату проходження дистанційного курсу щодо проходження адвокатами   першого етапу конкурсу та прийняття рішення щодо допуску або не допуску до другого етапу конкурсу.

komisij 2

З метою прийняття рішення, відносно допуску адвокатів до участі у конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, згідно «Порядку і умовам проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 року за № 1362 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 09 серпня 2017 року за № 575), під час засідання розглядалися надіслані адвокатами документи (в електронному вигляді).

komisij 3

За результатами розгляду відповідних документів, до участі у конкурсі були допущені двадцять чотири (24) кандидати; шість із адвокатів було вирішено не допустити до участі у конкурсі.

24 кандидати допущено до участі в ІІ-му етапі конкурсного відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги в Харківському регіоні.


Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях:

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103

(цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua

Пресцентр
Усі новини

Відбулися тренінги для правників системи надання БПД «Робота з постраждалими від СНПК: інтерв’ювання та надання правничої допомоги»

Надання безоплатної вторинної правничої допомоги людям, які постраждали від катувань або СНПК, вимагає від юристів особливої професійної чутливості.  Оскільки система надання БПД стає для…

Переглянути новину