назад

Подання документів на участь у конкурсному відборі медіаторів, які залучаються центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Як медіатору взяти участь у конкурсному відборі для включення до Реєстру медіаторів, які залучаються центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги (інфографіка)

Документи, що регламентують проведення конкурсу:

  1. Наказ Мін’юсту від 28.11.2022 № 5298/5 «Про затвердження Порядку ведення Координаційним центром з надання правової допомоги Реєстру медіаторів, які залучаються центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Порядку проведення конкурсного відбору медіаторів, які залучаються центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги».
  2. Порядок проведення конкурсного відбору медіаторів, які залучаються центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджений наказом Мін’юсту від 28.11.2022 № 5298/5.
  3. Порядок ведення Координаційним центром з надання правової допомоги Реєстру медіаторів, які залучаються центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджений наказом Мін’юсту від 28.11.2022 № 5298/5.
  4. Наказ Координаційного центру з надання правової допомоги від 10.03.2023 № 121-аг «Про проведення конкурсного відбору медіаторів, які залучаються центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги», яким затверджено План-графік проведення конкурсного відбору медіаторів, які залучаються центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.