назад

Адресні виїзди юристів Томашпільського бюро та про доступність правової допомоги кожному

Доступність правової допомоги – один із основоположних та незмінних принципів роботи системи надання безоплатної правової допомоги. Вона досягається розгалуженою мережею точок доступу, в тому числі і можливістю отримати адресну допомогу.

Інколи задля вирішення правового питання, необхідне живе спілкування клієнта з фахівцем системи БПД, але через стан здоров’я або певні життєві обставини, не кожен має можливість відвідати центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги або їх структурні підрозділи.

У таких випадках ви можете отримати адресну безоплатну правову допомогу за місцем свого проживання або перебування. Потрібно лише зателефонувати за номером контакт-центру 0-800-213-103 або за телефоном до одного із бюро та повідомити про потребу в отриманні правової допомоги за вашим місцем проживання чи тимчасового перебування.
Фахівці бюро зафіксують вашу контактну інформацію та адресу та повідомлять про дату та час робочого візиту.

Виконувач обов’язків завідувача сектору «Ямпільське бюро правової допомоги» Анатолій Кислий надав адресну правову допомогу жителю міста Ямпіль (категорія-особа з інвалідністю I групи). Питання стосувалося порядку надання медичної допомоги, яка полягала в хірургічному втручанні з метою заміни хрусталика на оці. Громадянину фахівцем бюро надано роз’яснення щодо порядку дій для отримання зазначеної медичної послуги.

Фахівчиня сектору «Шаргородське бюро правової допомоги» Анастасія Дубчак забезпечила надання  адресної правової допомоги жительці міста Шаргород, яка є особою з інвалідністю. У ході розмови з’ясували, що клієнтка потребує юридичної консультації з питання оскарження дій державного органу, визначились з наступними кроками для визнання протиправними дій суб’єкта владних повноважень та відповідно захисту інтересів громадянки у суді.

Довідково:

Доступні ресурси, які дозволяють у зручний спосіб отримати безоплатну правову допомогу https://linktr.ee/legalaid.gov.ua

Адреси та контакти центрів можна переглянути за посиланням