назад

Безоплатна первинна правова допомога для мешканців Кіцманщини

2017 10 25R623 жовтня 2017 року в Стрілецько-Кутській сільській раді мешканцям села надавали безоплатні консультації та роз’яснення щодо вирішення актуальних проблемних питань.

В рамках виїзного прийому, консультування провела начальник Кіцманського бюро правової допомоги Анжела Олексюк. Крім того, в рамках реалізації Всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», присутніх проінформовано про функціонування цього проекту. Його завданням є підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права.

2017 10 25R7Аби налагодити співпрацю щодо забезпечення права громадян на правову допомогу та розширення доступу в її отриманні, Анжела Олексюк провела робочі перемовини з сільським головою Василем Вудвудом та секретарем сільради Оленою Малярчук.

Правова допомога стає ще доступнішою для жителів сіл Кіцманщини. До прикладу, на базі Стрілецько-Кутської сільської ради створено дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги.

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Кіцманського бюро правової допомоги можна за адресою: м. Кіцмань, вул. Незалежності, 83, тел. (0 3736) 2-10-38.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними та приймаються цілодобово).