Черговий прийом сімейної радниці відбувся сьогодні, 12 березня, у Львівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Упродовж прийому до сімейної радниці звернулась жінка, яка є потерпілою від домашнього насильства.
Крім Надії Філінської-Іваньо, громадян консультували фахівці Львівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Нагадаємо, прийом сімейної радниці відбувається щовівторка з 10 до 13 год. у Львівському місцевому центрі з надання БВПД за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 30.
Ініціатива «Сімейні радники» – це спільна ініціатива Міністерства юстиції України, державної системи безоплатної правової допомоги та громадськості. Сімейні радники співпрацюють з юристами системи безоплатної правової допомоги, фахівцями державної виконавчої служби Мін’юсту, співробітниками Міністерства соціальної політики, Національної поліції, психологами та іншими представниками державних структур та громадськості.
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області
Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел./факс: (032)236-74-95.
Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).