назад

Фахівці Регіонального центру розповіли безробітним як реалізувати своє виборче право

DSC0231212 березня 2019 року головний спеціаліст відділу комунікацій та правопросвітництва Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Ірина Кушпетюк взяла участь у проведенні інформаційного семінару для безробітних, які перебувають на обліку у Луцькому міському центрі зайнятості із питань виборчого права.

Мета заходу, що відбувся в рамках інформаційної кампанії «Я маю право голосу!», полягає у роз’ясненні присутнім особливостей виборчого процесу, тематики щодо переліку документів, які необхідно брати громадянам із собою на виборчу дільницю, переліку дій, які потрібно вчинити за відсутності запрошення на вибори тощо.

DSC02312

Перш за все, фахівець Регіонального центру акцентувала увагу учасників семінару на реалізації в Україні інформаційній кампанії «Я маю право голосу!», можливості та процедурі перевірки включення себе до Державного реєстру виборців і списків виборців на виборчих дільницях, порядку зміни виборцем місця голосування без зміни виборчої адреси.

DSC02330

«Внутрішньо переміщені особи, громадяни, які в день виборів перебувають за кордоном, у відрядженні, навчаються чи працюють не за місцем реєстрації, для участі у виборах мають тимчасово змінити місце голосування», – зазначила Ірина Кушпетюк.

DSC02325

Своєю чергою безробітних лучан було поінформовано про юридичну відповідальність, яка настає за порушення законодавства про вибори, а також про довідково-інформаційну платформу правових консультацій «WikiLegalAid», що функціонує за принципом відомої «Wikipedia» та поповнюється правовими консультаціями з різних тем.

01

На завершення заходу серед його учасників було розповсюджено тематичні пам’ятки «Участь у виборах за місцем фактичного перебування», буклети із циклу Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та флеєри «WikiLegalAid».

000

 

DSC01291

Довідково:

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail:[email protected]

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7; тел. (0332) 770717, e-mail: [email protected]