назад

Особливості надання безоплатної вторинної правової допомоги пояснили жителям Роменщини

160331 21На базі Роменського міськрайонного центру зайнятості 29 березня пройшов інформаційний  семінар  на тему «Особливості надання безоплатної вторинної  правової допомоги».

Директор Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Муха та начальник відділу взаємодії Валентина Волік розповіли присутнім про систему безоплатної правової допомоги в Україні, особливості надання вторинної правової допомоги, категорії громадян, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

Олександр Муха звернув увагу присутніх на особливості роботи Конотопського місцевого центру, територію обслуговування та реформи органів юстиції. Зокрема він зазначив: «Бюро правової допомоги у місті Ромни,  яке розпочне свою роботу з 1 липня 2016 року, дасть змогу  мешканцям районного центру та Роменського району отримувати якісну правову допомогу. Також жителі матимуть можливість безперешкодного доступу до реєстрів Міністерства юстиції. Основне завдання спеціалістів Конотопського місцевого  центру зробити доступнішою безоплатну правову допомогу на території обслуговування».

Валентина Волік розповіла присутнім про категорії громадян, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, порядок отримання правових послуг в місцевому центрі та випадки, у яких може бути відмовлено у наданні безоплатної вторинної правової допомоги.

160331 22

Заключна частина семінару пройшла у форматі «Запитання – відповіді». Присутніх цікавили питання отримання та  переоформлення спадщини,  умов отримання субсидій та правильності заповнення документів на субсидію, перерахунку тарифів за електроенергію та можливості повернення переплачених коштів назад.  Всі присутні отримали вичерпні відповіді на питання, які їх хвилювали.

Інформаційні матеріали з контактами Конотопського місцевого центру отримали всі учасники семінару.   

Якщо ви проживаєте в Конотопі, Ромнах, Липовій долині, Недригайлові чи у відповідному районі, звертайтеся до Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: м. Конотоп, вул. Братів Радченко, 43, тел. (05447) 6-23-47. Телефон цілодобової безкоштовної інформаційної лінії: 0 800 213 103.