назад

Повідомлення про реорганізацію Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Повідомлення про реорганізацію Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та про порядок і строки заявлення кредиторами своїх вимог, проведення актів звірки.

Конотопський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги ( код за ЄДРПОУ 39773550, місцезнаходження: вул. Братів Лузанів, 43, м. Конотоп, Конотопський район, Сумська обл., 41615), на виконання наказів Міністерства юстиції України від 27.12.2023 № 4453/5 «Питання оптимізації системи надання безоплатної правничої допомоги» та від 14.06.2023 № 2213/5 «Про затвердження змін до Положення про центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги у зв’язку з оптимізацією системи надання безоплатної правничої допомоги» та у відповідності до статті 105 Цивільного кодексу України повідомляє про:

  1. Реорганізацію Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги шляхом приєднання до Східного міжрегіонального центру з надання безоплатної вторинної правничої допомоги.
  2. Строк пред’явлення (заявлення) кредиторами своїх вимог або проведення актів звірки з Конотопським місцевим центром центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги становить 2 місяці з моменту внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань запису про рішення про припинення Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в результаті реорганізації. Свої вимоги кредитори мають подати у письмовому  вигляді до комісії з реорганізації Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за вищевказаною адресою, яка розглядає кожну вимогу, після чого приймає відповідне рішення.
  3. Східний міжрегіональний центр з надання безоплатної вторинної правничої допомоги (код за ЄДРПОУ 40295882, місцезнаходження: майдан Свободи, буд. 5, під`їзд 6, м. Харків, Харківська область, 61022) є правонаступником майна, прав та обов’язків реорганізованого Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з дати державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань щодо правонаступництва Східного міжрегіонального центру з надання безоплатної вторинної правничої допомоги.

Голова комісії з реорганізації Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Олександр МУХА