назад

Повідомлення про реорганізацію Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Повідомлення про реорганізацію Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, про порядок і строки заявлення кредиторами своїх вимог та проведення актів звірки.

Ніжинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (код за ЄДРПОУ 39769722, місце знаходження: будинок 8, вулиця Богуна, м. Ніжин, Чернігівська область, Україна, 16600), на виконання наказу Міністерства юстиції України від 27.12.2023 № 4453/5 «Питання оптимізації системи надання безоплатної правничої допомоги», наказу Координаційного центру з надання правничої допомоги від 08.01.2024 № 11 «Питання реорганізації Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги», у відповідності до статті 105 Цивільного кодексу України повідомляє про:

  1. Реорганізацію Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги шляхом приєднання до Східного міжрегіонального центру з надання безоплатної правничої допомоги.
  2. Строк пред’явлення (заявлення) кредиторами своїх вимог або проведення актів звірки з Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги становить 2 (два) місяці з моменту внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань запису про рішення про припинення Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в результаті реорганізації. Свої вимоги кредитори мають подати у письмовому вигляді до комісії з реорганізації Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за вищевказаною адресою, яка розглядає кожну вимогу, після чого приймає відповідне рішення.
  3. Східний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги (код за ЄДРПОУ 40295882, місце знаходження: Україна, 61022, Харківська область, місто Харків, Майдан Свободи, будинок 5, під’їзд 6) є правонаступником майна, прав та обов’язків реорганізованого Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з дати державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань щодо правонаступництва Східного міжрегіонального центру з надання безоплатної правничої допомоги.

Голова комісії з реорганізації Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Олександр СТАРЧАК