назад

Повідомлення про реорганізацію Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Повідомлення про реорганізацію Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, про порядок і строки заявлення кредиторами своїх вимог та проведення актів звірки.

Менський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (код за ЄДРПОУ 39769455, місце знаходження: будинок 6а, вулиця Сергія Титаренка, м. Мена, Чернігівська область, Україна, 15600), на виконання наказу Міністерства юстиції України від 27.12.2023 № 4453/5 «Питання оптимізації системи надання безоплатної правничої допомоги», наказу Координаційного центру з надання правничої допомоги від 08.01.2024 № 8 «Питання реорганізації Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги», у відповідності до статті 105 Цивільного кодексу України повідомляє про:

  1. Реорганізацію Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги шляхом приєднання до Східного міжрегіонального центру з надання безоплатної правничої допомоги.
  2. Строк пред’явлення (заявлення) кредиторами своїх вимог або проведення актів звірки з Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги становить 2 (два) місяці з моменту внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань запису про рішення про припинення Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в результаті реорганізації. Свої вимоги кредитори мають подати у письмовому вигляді до комісії з реорганізації Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за вищевказаною адресою, яка розглядає кожну вимогу, після чого приймає відповідне рішення.
  3. Східний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги (код за ЄДРПОУ 40295882, місце знаходження: Україна, 61022, Харківська область, місто Харків, Майдан Свободи, будинок 5, під’їзд 6) є правонаступником майна, прав та обов’язків реорганізованого Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з дати державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань щодо правонаступництва Східного міжрегіонального центру з надання безоплатної правничої допомоги.

Голова комісії з реорганізації Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Роман ДРАГУН