назад

Повідомлення про реорганізацію Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області

Повідомлення про реорганізацію Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області, про порядок і строки заявлення кредиторами своїх вимог та проведення актів звірки.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області (код за ЄДРПОУ 38341065, місце знаходження: офіс 711, будинок 39, вул. П’ятницька, м. Чернігів, Чернігівська область, Україна, 14000), на виконання наказів Міністерства юстиції України від 27.12.2023 № 4453/5 «Питання оптимізації системи надання безоплатної правничої допомоги», наказу Координаційного центру з надання правничої допомоги від 08.01.2024 № 10 «Питання реорганізації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області» та у відповідності до статті 105 Цивільного кодексу України повідомляє про:

  1. Реорганізацію Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області шляхом приєднання до Східного міжрегіонального центру з надання безоплатної правничої допомоги.
  2. Строк пред’явлення (заявлення) кредиторами своїх вимог або проведення актів звірки з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області становить 2 місяці з моменту внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань запису про рішення про припинення Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області в результаті реорганізації. Свої вимоги кредитори мають подати у письмовому вигляді до комісії з реорганізації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області за вищевказаною адресою, яка розглядає кожну вимогу, після чого приймає відповідне рішення.
  3. Східний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги (код за ЄДРПОУ 40295882, місце знаходження: Україна, 61022, Харківська область, м. Харків, Майдан Свободи, будинок 5, під’їзд 6) є правонаступником майна, прав та обов’язків реорганізованого Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області з дати державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань щодо правонаступництва Східного міжрегіонального центру з надання безоплатної правничої допомоги.

Голова комісії з реорганізації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області

Ірина ПРОТЧЕНКО