назад

Повідомлення про реорганізацію Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області

Повідомлення про реорганізацію Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області, про порядок і строки заявлення кредиторами своїх вимог та проведення актів звірки.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області (код за ЄДРПОУ 38303878), місцезнаходження: Україна, 29013, м. Хмельницький, вул. Свободи, 70, офіс 222) на виконання наказів Міністерства юстиції України від 27.12.2023 № 4453/5 «Питання оптимізації системи надання безоплатної правничої допомоги» та від 14.06.2023 № 2213/5 «Про затвердження змін до Положення про центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги у зв’язку з оптимізацією системи надання безоплатної правової допомоги» та у відповідності до статті 105 Цивільного кодексу України повідомляє про:

  1. Реорганізацію Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області шляхом приєднання до Північного міжрегіонального центру з надання безоплатної правничої допомоги.
  2. Строк пред’явлення (заявлення) кредиторами своїх вимог або проведення актів звірки з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області становить 2 місяці з моменту внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань запису про рішення про припинення Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області в результаті реорганізації. Свої вимоги кредитори мають подати у письмовому вигляді до комісії з реорганізації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області за вищевказаною адресою, яка розглядає кожну вимогу, після чого приймає відповідне рішення.
  3. Північний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги (код за ЄДРПОУ 39776588, місцезнаходження: Україна, 03087, місто Київ, вул.Єреванська,32) є правонаступником майна, прав та обов’язків реорганізованого Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області з дати державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань щодо правонаступництва Північного міжрегіонального центру з надання безоплатної правничої допомоги.

Голова комісії з реорганізації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області

Олена ВАРФОЛОМЄЄВА