9 березня майже двісті сумчан зібралися в сквері Тараса ШЕВЧЕНКА на мітинг пам’яті українського поета. Сьогодні виповнюється рівно 203 роки від Дня народження відомого Кобзаря. Вшанувати пам’ять генія української літератури прийшли і представники Регіонального центру, Сергій ШМАТКО та Марина АНДРІЄНКО.
На заході були присутні міська та обласна влада, духовенство. До пам’ятника Шевченка поклали квіти, після чого виконали гімн України. У ході урочистої акції прозвучали твори ШЕВЧЕНКА і відбулося урочисте посвячення в скаути нових членів Національної скаутської організації України Пласт.
Довідково про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області:
Адреса: м. Суми, вул. Першотравнева, 29.
Тел. (0542) 603 645, 603 647, 603 649.
Телефон єдиної системи безоплатної правової допомоги: 0 (800) 213 103