У рамках проведення Всеукраїнського тижня права за спільною ініціативою Сумського місцевого центру разом із Головним територіальним управлінням юстиції у Сумській області провели робочу зустріч щодо проведення спільних правоосвітніх заходів.
25 квітня Директором Сумського місцевого центру Валентиною ТРОШЕЧКО, заступником директора Сумського місцевого центру Наталією ШЕСТЕРНІНОЮ, начальником відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Сумській області Миколою ЗУБКО та працівниками Сумського місцевого центру обговорено низку спільних заходів до тижня права серед яких і спільні прийоми громадян.
Так, з 25 квітня Сумський місцевий центр разом із Головним територіальним управлінням юстиції у Сумській області провели спільний прийом громадян, де були присутні адвокати та юристи, які надавали консультації громадянам.
Під час надання консультацій, було детально розглянуто основні положення Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та озвучені переваги доступу до первинної та вторинної правової допомоги.
м.Суми, вул.Покровська, 9/1(вхід навпроти кінотеатру «Космос»),
тел. 066 77 13 261, 098 38 06 938, 0542 66 51 08;