назад
20.03.23

У Полтаві стартує цикл вебінарів у рамках правопросвітницької акції «Право знати»

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області  вже другий рік поспіль продовжує практику правопросвітницьких вебінарів «Право знати».

Ініціатива має на меті поінформувати громадян про найбільш актуальні питання сьогодення, навчити вирішувати  свої повсякденні питання у правовий спосіб.

У якості спікерів до участі у вебінарах запрошені профільні експерти з числа партнерів системи безоплатної правової допомоги у Полтавській області: представники  правоохоронних органів, органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, адвокати.

До участі в акції запрошуються всі бажаючі.

Вебінари проводитимуть щочетверга.

23 березня  2023 року о 15.00.  стартує перший такий вебінар із відповідного циклу на тему:  «Державний ринковий нагляд та надання адміністративних послуг».

Питання, які будуть висвітлені під час заходу:

  1. У чому полягає важливість та необхідність роботи відділу надання адміністративних послуг Північно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.
  2. Основні завдання відділу з питань надання адміністративних послуг:
  • інформація щодо суб’єкта надання адміністративної послуги, центрів надання адміністративних послуг;
  • нормативні акти, якими регламентується відділ під час надання адміністративних послуг;
  • умови отримання адміністративної послуги.
  1. Які відбулись основні зміни в законодавстві ( в тому числі на період дії воєнного стану в Україні) з питань надання адміністративних послуг.
  2. Державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції.
  3. Повноваження органів ринкового нагляду під час здійснення заходів державного ринкового нагляду.
  4. Загальні вимоги щодо безпечності нехарчової продукції та її відповідність Технічним регламентам.

У якості  спікерів: заступниця начальника відділу надання адміністративних послуг Північно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Анна Корсун та заступник начальника відділу ринкового нагляду Північно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Микола Папуга.

Для участі у вебінарі необхідно зареєструватися до 18:00 22 березня  за наступним посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSebV0klSCbSNRWOHdY8M4gxUy0M_MMNYS8VsHTplrYOXGb17A/viewform?usp=sf_link

Запрошуємо на  правопросвітницькі вебінари буде цікаво, корисно та пізнавально!

До зустрічі на вебінарі!