назад

Зустріч директора регіонального центру із адвокатами в головному територіальному управлінні юстиції

150922 11

            22 вересня 2015 року директор регіонального центру Олена Демченко провела зустріч з адвокатами у Головному територіальному управлінні юстиції.

Відповідно до програми робочої наради відбулася презентація, щодо «Переваг системи безоплатної правової допомоги», а саме мова йшла про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, порядок і умови проведення конкурсу та вимоги до професійного рівня адвокатів та переваги співпраці з центром. У ході зустрічі Олена Демченко зазначила, що держава не втручається у правову діяльність адвокатів.

Участь кожного адвоката є добровільною на етапі залучення до системи шляхом участі в конкурсі, крім того умови та режим роботи є гнучкими для кожного адвоката, він може визначати обсяги свого навантаження, територію, на якій готовий працювати. Директор місцевого центру Валентина трошечко розповіла про показники роботи центру та зазначила, що на сьогоднішній день безоплатна правова допомога – це реальне право на справедливість у нашому житті.

Наприкінці зустрічі присутні адвокати задавали питання, що стосуються надання звітності, розрахунків, порядку оплати. 
Джерело: http://sumy.legalaid.gov.ua/ua/pres-tsentr/novyny/robocha-zustrich-nachalnyka-viddilu-zabezpechenian-iakosti-pravovoi-dopomohy-z-advokatamy-u-hlukhovi