назад

Адвокат допоміг пенсіонеру вибратись із кредитної пастки

Жителя області банк звинуватив у великій заборгованості по кредиту. Але справа в тому, що чоловік не користувався кредитними коштами та не отримував їх, а мав лише картковий рахунок. Вирішити дану проблему допоміг адвокат Чортківського місцевого центру Андрій Маньовський.

Банк звернувся з позовом до суду  про стягнення з громадянина К. боргу по кредитному договору, укладеному у 2009 році.  Клієнт центру позов не визнає, оскільки вказаного договору не укладав, карточку не активовував, заяви про бажання отримати картку не писав та не підписував, грошових коштів не знімав та не проводив оплату в рахунок їх погашення.

Адвокат в судовому засіданні довів, що жодних договорів його довіритель у вказаний період підписувати не міг, оскільки на той час  більше п’яти місяців перебував  на стаціонарному лікуванні і в силу захворювання, йому суворо було заборонено залишати територію медичного закладу. Також до договору долучено копії заяв про бажання оформити кредит із підписами сторонньої особи. При цьому пенсіонер щодо надання зразків почерку та підпису на проведення почеркознавчої експертизи не заперечував. Окрім того банком порушено строк позовної давності, що  також  стало самостійною підставою для відмови в задоволенні позову.

Завдяки професійним діям адвоката  системи БПД в задоволенні позову банку про стягнення заборгованості по кредитному договору з пенсіонера К.  відмовлено в повному обсязі.