назад

Адвокат допомогла буковинцю уникнути криміналу за продаж телеприставок

За дорученням Регіонального центру з надання БВПД у Чернівецькій області, адвокат Неля Цику захищала громадянина В. Його обвинуватили у налаштуванні придбаних ним же телевізійних приставок (66 шт.), для організації несанкціонованого перегляду трансляцій телеканалів «Футбол 1» та «Футбол 2», що належать ТОВ «ТРК Україна».

Відтак обвинувачений збув громадянину М. медіа приставку за 1800 гривень та громадянину Р. за 2400 гривень. Таким чином, громадянина В. обвинуватили у несанкціонованому втручанні в роботу мереж електрозв’язку, що призвело до витоку, спотворення процесу обробки інформації та порушення встановленого порядку її маршрутизації, до того ж вчиненому повторно. Також обвинувачений порушив авторське право і суміжні права, що завдало матеріальної шкоди у значному розмірі та вчинено повторно.

Під час слухання справи захисниця звернула увагу суду на те, що в матеріалах відсутні жодні належні та допустимі докази, які підтверджували, що пристрої, які продав громадянин В., а також вилучені у нього під час обшуків були призначені для організації перегляду закодованого супутникового сигналу. Цей факт також підтвердив експерт. Дослідивши всі матеріали справи, враховуючи доводи та позицію захисника, суд визнав невинуватим та виправдав громадянина В. за недоведеністю в його діянні складу кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 1, 2 ст. 176, ч.ч.1,2 ст. 369 КК України.