назад

Пільги та переваги студентського квитка

Після вступу до вищого навчального закладу чи училища кожен студент отримує  так зване «посвідчення» – студентський квиток. Отримавши маленьку пластикову картку та  запостивши її фото в соціальні мережі, як доказ того, що ти студент, часто виникає запитання: «І що далі?». Які можливості та привілеї дає даний документ.

Студентський квиток – документ, що ідентифікує вас як особу та містить персональні дані як студента.

Які пільги діють при наявності студентського квитка

  • При наявності  студентського квитка, білет на проїзд у загальних, плацкартних вагонах, вагонах другого і третього класу всіх категорій поїздів міжміського сполучення, а також у всіх вагонах регіональних поїздів та в поїздах приміського сполучення обійдеться вам на 50% дешевше від звичайної вартості. Однак, варто зауважити, якщо ви бажаєте подорожувати в комфортніших умовах, у вагонах вищої категорії – СВ, купе, перший клас (крім регіональних поїздів) – дія студентського квитка не розповсюджується на вартість білету.
  • Також для студентів діє знижка 50% на проїзний у громадському транспорті, міжміських автобусах та метро. Замовлення здійснюється онлайн, у центрах обслуговування або у представника освітньої установи (куратора групи, методиста).
  • Приємним бонусом студентського квитка є знижки в кінотеатрах. Політика кінотеатрів різна, але як правило студенти можуть розраховувати на нижчу вартість квитка на денні сеанси з понеділка по четвер або п’ятницю до 18:00, не враховуючи прем’єрні покази чи перші тижні прокату. У вечірній час та у вихідні або святкові дні період ці привілеї можуть бути скасовані.
  • Музеї, боулінг, більярд, театрі, ковзанка, шопінг, клуби, аквапарки часто пропонують різноманітні акції та вигідні пропозиції для студентів за наявності студентського квитка. Моніторте політику закладів які плануєш відвідати, запрошуйте одногрупників та використовуй своє право на знижку!
  • У разі якщо ви плануєте поїздку за кордон, зверніть увагу на міжнародну студентську картку ISIC, яка діє в більш ніж 120 країнах світу. Даний документ буде посвідчувати вашу особу як студента та виконувати функцію дисконтної карти, яка надає знижки у безлічі компаній на переліт, поселення в хостелі,  тощо. Дізнатись більше про пільги та замовити карту можна на сайті.

З  грудня 2021 року можна отримати електронні студентські квитки. Вони мають рівнозначну цінність на рівні з пластиковим оригіналом державного зразка. Щоб створити студентський цифровий квиток вам необхідно  завантажити додаток «Дія» або оновити його до останньої версії. Після чого документ з’явиться автоматично.

Варто зазначити, що застосунок «Дія» самостійно  генерує лише оригінальні пластикові студентські картки державного зразка. QR-код студентського е-квитка є унікальним тимчасовим 3-хвилинним ідентифікатором, що дозволяє звірити документ з відомостями в реєстрі і перевірити його термін дії.