назад

Позов про стягнення матеріальної шкоди задоволено

Адвокат Анатолій Лагода допоміг клієнтці у справі про відшкодування матеріальної шкоди, спричиненої кримінальним правопорушенням.

До Голопристанського місцевого центру з надання БВПД звернулась громадянка Д., яка потребувала представництва її інтересів в суді.

Суть справи полягала в наступному: 14.10.2016 року громадянин Р. шляхом використання металевого лому зламав вхідні двері та проник до будинку громадянки Д., звідки умисно, таємно для оточуючих, з корисливих спонукань, вчинив крадіжку дорожнього велосипеду марки «ЗИФ-112-512» вартістю 1100,00 грн., чим спричинив останній матеріальні збитки.

Громадянина Р. Голопристанським районним судом Херсонської області було визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, у тому числі за фактом викрадення майна громадянки Д., та засуджено за ч. 3 ст. 185 КК України. Потерпілій Д. внаслідок протиправних дій з боку громадянина Р. було заподіяно матеріальну шкоду.

Вивчивши матеріали справи, адвокат звернувся до суду із позовом про відшкодування матеріальної шкоди, заподіяної кримінальним правопорушенням, в якому просив стягнути із громадянина Р. на користь громадянки Д. заподіяну їй матеріальну шкоду у розмірі 1100,00 грн.

Рішенням Голопристанського районного суду Херсонської області від 29.08.2017 року позов громадянки Д. про стягнення з громадянина Р. заподіяної матеріальної шкоди задоволено.