назад

Розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі Самбірського міськрайонного суду кримінальне провадження відносно громадян: Г.О., М.Х., Г.І., К.С., у вчинені злочину передбаченого ч.2 ст. 296 ККУ (грубе порушення громадського порядку поєднане з явною неповагою до суспільства) встановив: що у ході конфлікту на грунті ревнощів між громадянами Г.О. К.С. та потерпілим А.Д., виникла сутичка внаслідок якої громадянин А.Д. отримав легкі тілесні ушкодження з короткочасним розладом здоров’я.

У судовому засіданні адвокатом Марією Ленько, що здійснювала захист обвинуваченої за дорученням Львівського обласного центру з надання безоплатної правової допомоги встановлено, що у матеріалах кримінального провадження немає жодного доказу, що вказував би на вчинення кримінальних правопорушень обвинуваченою М.Х., наявні в справі матеріали свідчили лише про неповне і необ’єктивне дослідження процесу, закріпленого ст. 9 КПК України, згідно якого досудове слідство зобов’язане всебічно, повно і неупереджено дослідити обставини кримінального провадження.

Самбірський міськрайонний суд ухвалив: обвинувачену М.Х. у вчиненні грубого порушення громадського порядку поєднаному з явною неповагою до суспільства, виправдати за недоведеністю вчинення цього кримінального правопорушення.