назад

Як плутанина з номером будинку ледь не завадила ветерану отримати пільги

Роман — мешканець одного із сіл Шепетівщини, має власний житловий будинок. Чоловік став на захист нашої держави, а влітку минулого року отримав посвідчення учасника бойових дій.

Роман знав, що як ветеран має право на пільги на комунальні послуги. З цим питанням звернувся до органу місцевого самоврядування, але отримав відмову, оскільки його будинок та сусідній мають абсолютно однакові номери. Через це оформити пільгу неможливо.

Роман звернувся до Шепетівського бюро правничої допомоги. Допомагати чоловіку взявся завідувач сектору Євген Бондар. Учасники бойових дій мають право на усі послуги системи БПД.

«Ми підготували заяву до виконавчого комітету місцевої ради з вимогою провести коригування адрес домоволодінь. Проте отримали відмову з посиланням на відсутність повноважень на вчинення вказаної дії. Тоді запропонували Роману вирішити це питання в судовому порядку», — коментує Євген Бондар.

Юристу доручили представляти інтереси ветерана в суді. Фахівець підготував позов, в якому просив визнати неправомірною відмову виконавчого комітету та зобов’язати його змінити нумерацію житлового будинку Романа. 

Суд розглянув та задовольнив позов: зобов’язав виконавчий комітет ради змінити адресу будинку Романа. Згодом чоловік може скористатись своїм правом на пільгу. 

Ця справа в Єдиному державному реєстрі судових рішень: № 560/18428/23