Перейти до основного вмісту

Міністр юстиції відвідав Луцький місцевий центр з надання БВПД у рамках свого робочого відрядження на Волинь

13043206 237999036561195 1265492179694835416 nСьогодні, 25 квітня, у рамках робочої поїздки до Волинської області Міністр юстиції України Павло Петренко відвідав Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, де разом із адвокатами провів особистий прийом громадян. У робочому відрядженні Міністра юстиції на Волинь участь взяв перший заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Мирослав Лаврінок.

Саме під час візиту Міністра юстиції до Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася Марія Лаврентіївна з питанням щодо отримання статусу члена сім’ї загиблого учасника бойових дій (учасника АТО). Сталося непоправне – в зоні проведення АТО загинув її син. Жінка цікавилася захистом прав сім’ї загиблого, зокрема, свого онука, зокрема, щодо отримання відповідних пільг і виплат, які є обов’язковими для такої категорії осіб, як компенсацію за втрату найдорожчого – життя. Марії Лаврентіївні Луцьким місцевим центром буде призначено адвоката для захисту її прав.

 IMG 8159

Інший клієнт центру, Віктор Іванович, розповів про своє проблемне питання – судовий спір про усунення перешкод проїзду до орендованої ним земельної ділянки, де сусід побудував свій паркан. Є рішення суду про усунення перешкод користування земельною ділянкою, проте воно, як повідомив Віктор Іванович, не виконується.

13051615 237999066561192 8102324793362684220 n

«Усі питання, з якими до мене звернулися місцеві жителі, триматиму на особистому контролі», – Павло Петренко.

Також Міністр юстиції поспілкувався із командою Луцького місцевого центру стосовно різних питань його щоденної діяльності.

13043206 237999036561195 1265492179694835416 n

У Луцькому місцевому центрі з початку року 89 українців отримали адвоката та можливість захистити свої інтереси в суді, а минулого року адвокатську допомогу тут надали понад 300 громадянам.

«Відкриття центрів правової допомоги – один з найбільших соціальних проектів, які нині реалізовуються в Україні. Фактично для мільйонів українців, які раніше не могли собі дозволити найняти адвоката за гроші – це єдиний шанс на захист», – зауважив Павло Петренко.

IMG 8204

Перший заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Мирослав Лаврінок провів робочу зустріч з працівниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області, під час якої поспілкувався із командою центру, розповів про етапи подальшого розвитку системи надання БПД в Україні, зокрема про створення бюро правової допомоги, обговорив разом із командою центру актуальні питання в його роботі.

IMG 8104

IMG 8110

Також з-поміж іншого у рамках візиту відбулася зустріч зі студентами юридичного факультету Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки. Там само відбулася й зустріч із нотаріусами та адвокатами, у тому числі тими, які надають безоплатну правову допомогу в області.

«Мали плідну фахову дискусію щодо напрямів професійного розвитку», – зазначив очільник Мін’юсту.

Мирослав Лаврінок, відповідаючи на запитання присутніх, які стосувалися системи безоплатної правової допомоги, говорив про круглі столи у регіонах з представниками адвокатської спільноти, проведення яких заплановане у зв’язку із спільним напрацювання пропозицій щодо методики залучення адвокатів до надання безоплатної вторинної правової допомоги.

13083181 238092276551871 6637152814641551914 n

 


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook   YouTube YouTube   Google Google+  тTwitter

Пресцентр
Усі новини

Відбулися тренінги для правників системи надання БПД «Робота з постраждалими від СНПК: інтерв’ювання та надання правничої допомоги»

Надання безоплатної вторинної правничої допомоги людям, які постраждали від катувань або СНПК, вимагає від юристів особливої професійної чутливості.  Оскільки система надання БПД стає для…

Переглянути новину