Перейти до основного вмісту

Підписання меморандуму з Благодійним фондом «Українське майбутнє» та Громадською організацією «Дніпропетровське обласне об’єднання «Сила майбутнього»

IMG 236018 вересня 2015 року за ініціативою Першого дніпропетровського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулася зустріч з Благодійним фондом «Українське майбутнє» та Громадською організацією «Дніпропетровське обласне об’єднання «Сила майбутнього».

Участь у зустрічі прийняли директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Дніпропетровській області Людмила Яцуба, директор Першого дніпропетровського місцевого центру з надання БВПД Ліни Сергієвої, директора Другого дніпропетровського місцевого центру з надання БВПД Євгена Пивовара, директор благодійного фонду Козакова Наталія та представник громадської організації Світлана Лук’янченко. 
Основною метою діяльності цих організацій є інтеграція внутрішньо переміщених осіб у громадське та соціально-економічне життя Дніпропетровщини та всієї України, захист законних соціальних, творчих, економічних та інших потреб представників соціально-незахищених верств населення, зокрема тимчасово переміщених осіб. 
Враховуючи актуальність напрямків роботи Благодійного фонду «Українське майбутнє» та Громадської організації «Дніпропетровське обласне об’єднання «Сила майбутнього» та з метою забезпечення найбільш повного правового захисту тимчасово переміщених осіб Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Дніпропетровськими місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги підписано меморандум про спільну діяльність щодо надання безоплатної правової допомоги.

IMG 2353

IMG 2381

Пресцентр
Усі новини

Відбулися тренінги для правників системи надання БПД «Робота з постраждалими від СНПК: інтерв’ювання та надання правничої допомоги»

Надання безоплатної вторинної правничої допомоги людям, які постраждали від катувань або СНПК, вимагає від юристів особливої професійної чутливості.  Оскільки система надання БПД стає для…

Переглянути новину