Перейти до основного вмісту

Тренінг на тему: “Особливості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному провадженні”

    29.03.2019, у приміщені Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області проведено тренінг для адвокатів на тему: “Особливості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному провадженні”.
    У заході прийняла участь начальник Білоцерківського міськрайонного відділу з питань пробації Якименко Ольга Сергіївна.

Під час заходу висвітлено наступні питання:

  • досудова доповідь у кримінальному проваджені (доповідач – начальник Білоцерківського міськрайонного відділу з питань пробації Ольга Якименко);
  • окремі аспекти надання адвокатами БВПД під час судового розгляду кримінальних проваджень (доповідач – директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області Віктор Кіккас) ;
  • негласні слідчі дії у кримінальному проваджені (доповідач – заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області Олександр Дегтяр);
  • окремі питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають БВПД, стан виконання адвокатами доручень, дотримання стандартів якості, кращі практики, позитивний досвід роботи (доповідач – заступник начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольга Апанович).

 

 

 

 

 

 

 

 

    Упродовж заходу значної уваги приділено таким актуальним питанням, як дотримання стандартів якості у професійній діяльності адвокатів, обговоренню кращих практик та позитивного досвіду роботи адвокатів Київщини, дотриманню вимог щодо звітності.

    У процесі інтенсивного діалогу учасники тренінгу розглянули ряд питань цікаво і продуктивно провели час та отримали цінні знання.

Пресцентр
Усі новини

Відбулися тренінги для правників системи надання БПД «Робота з постраждалими від СНПК: інтерв’ювання та надання правничої допомоги»

Надання безоплатної вторинної правничої допомоги людям, які постраждали від катувань або СНПК, вимагає від юристів особливої професійної чутливості.  Оскільки система надання БПД стає для…

Переглянути новину