Перейти до основного вмісту

У Чернігові привітали адвокатів системи безоплатної правової допомоги

Сьогодні, колектив Чернігівського місцевого центру з надання БВПД спільно з директором Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Іриною Протченко, головою Чернігівської районної ради Тетяною Кузнецовою-Молодчою, першим заступником голови Чернігівської районної державної адміністрації Денисом Будановим привітав адвокатів системи #БПД_з_Днем_адвокатури!
За високий професіоналізм, особистий внесок у справу захисту державних інтересів і законних прав громадян та з нагоди Дня адвокатури подяку Голови Чернігівської обласної державної адміністрації отримала Тетяна Чікова та Наталія Чепурна.
За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня адвокатури оголошено Подяку Чернігівського міського голови адвокатам Людмилі Пирог та Артему Чумаку.
Чернігівською районною радою за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня адвокатури оголошено Подяку адвокатам Ользі Шолох, Олені Приходько та Павлу Руденко.
Чернігівською районною державною адміністрацією за сумлінну працю, оперативність та значний особистий внесок у забезпеченні стабільного функціонування системи надання безоплатної вторинної правової допомоги та з нагоди професіонального свята – Дня адвокатури оголошено Подяку адвокатам Валентину Лєскову та Костянтину Сєркіну.
Колектив Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової вітає усіх адвокатів з професійним святом, бажає перемоги, міцного здоров’я, сімейного затишку, душевного тепла та досягнень у професійній сфері!
Пресцентр
Усі новини

Відбулися тренінги для правників системи надання БПД «Робота з постраждалими від СНПК: інтерв’ювання та надання правничої допомоги»

Надання безоплатної вторинної правничої допомоги людям, які постраждали від катувань або СНПК, вимагає від юристів особливої професійної чутливості.  Оскільки система надання БПД стає для…

Переглянути новину