назад
05.06.23

20 червня відбудеться онлайн-семінар «Підготовка юристів та адвокатів для ведення справ в судах щодо воєнних злочинів в Україні»

Запрошуємо на онлайн-семінар  «Підготовка юристів та адвокатів для ведення справ в судах щодо воєнних злочинів в Україні».

Захід відбудеться 20 червня, початок о 14:00.

Форма реєстрації https://bit.ly/3WFtUeS

Програма семінару:

  1. Допустимість доказів, зібраних під час збройного конфлікту в Україні, в контексті міжнародного кримінального права. Спікер – проф., доктор Павел Вілінський, науковий співробітник факультету права та адміністрування університету ім. Адама Міцкевича м.  Познань, суддя Верховного суду.
  2. Права потерпілих в кримінальних провадженнях. Спікер – Манон Хайндорф, адвокат юридичної фірми Хайндорф.
  3. Заслуховування обвинувачених у воєнних злочинах у судовому процесі – процесуальна методика. Спікер – проф., доктор Піотр Кардас,науковий співробітник Ягеллонського університету в м. Кракові, адвокат.
  4. Потерпілий як помічник прокурора у справах про воєнні злочини – процесуальні права та як ними користуватися. Спікер – доктор Піотр Хрчоновіч, науковий співробітник факультету права та адміністрування університету ім. М. Коперника у м. Торуні, адвокат.
  5. Підготовка до заслуховування свідчень жертв воєнних  сексуальних злочинів. Спікер – доктор Віола Ребекка-Деві, лікар-психотерапевт, яка спеціалізується на лікуванні жертв сексуальних злочинів, пов’язаних з війною, WTCI, Нью-Йорк.

Після основної частини заходу, о 18:30, відбудеться показ документального фільму “LIMBO” та фотовиставка робіт української художниці та фотографині Юлії Огінської.

Документальний фільм “LIMBO”, режисери Марина Нікітіна та Венсан Лефевр. Фільм розповідає про життя дітей під час війни в м. Попасна, Луганської області та написання муралу на стіні розбомбленої школи. Показ відбудеться – у співпраці з Галереєю Білецької BWA, Фундації Галереї Білецької – з коментарями співрежисерів Марини Нікітіної та Юлії Огінської.

Організатори та партнери заходу:

Регіональна асоціація адвокатів в м. Ополе, Палата адвокатів у Саксонії, Європейська асоціація адвокатів AEA-EAL, Фундація польсько-німецької взаємодії, Районна рада адвокатів у Ченстохові, Координаційний центр з надання правової допомоги (Україна).