назад
17.01.23

Контакт-центр системи БПД: практикуючі юристи на відстані одного дзвінка

В умовах воєнного стану єдиний номер контактного центру системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 став для українців одним із найзручніших способів отримання правової інформації та підтримки.

У 2022 році на правову «гарячу» лінію надійшло понад 313 тис. дзвінків, надано понад 277 тис. юридичних консультацій та правової інформації. А загалом, починаючи з жовтня 2015 року, на номер 0 800 213 103  надійшло 2,5 млн. дзвінків.

Зміни у підходах в опрацюванні звернень клієнтів – саме це дозволило контакт-центру системи БПД стати найдоступнішою та клієнтоорієнтованою «гарячою» лінією з правових питань.

До роботи на лінії долучені практикуючі юристи

Консультанти контактного центру – це юристи, які щодня надають правову допомогу не лише по телефону, але й представляють інтереси клієнтів у судах.  Практичний досвід юристів, які працюють на лінії, дозволяє надавати практичні, дієві правові поради для вирішення правових питань клієнтів.

Юристи проконсультують вас «під ключ»

Якщо під час телефонної розмови з’ясується, що потрібно ознайомитися з наявними у вас документами, або скласти заяву,  юрист контакт-центру не буде диктувати вам телефони чи адреси, а запитає де вам було б зручно зустрітися з фахівцем  бюро правової допомоги і протягом 2-х годин юрист, який працює у найближчому до місця вашого перебування бюро, вам перетелефонує та домовиться про зустріч.

Проблема очікування на лінії для вас більше не проблема – ми перетелефонуємо

Якщо всі консультанти зайняті в той час коли ви до нас телефонуєте, або розмова обірвалася через відключення електропостачання, то юрист контакт-центру сам вам перетелефонує.

Розуміємо, що тривале очікування на оператора будь-якої гарячої лінії позитивних емоцій не викликає. Так само як і випадки, коли під час розмови обривається зв’язок. У таких випадках вам не потрібно ні «сидіти на телефоні», щоб все ж додзвонитися, ні повторно телефонувати, ризикуючи потрапити на іншого консультанта та знову розповідати про свою правову проблему з початку.

В обох випадках юристи контакт-центру самостійно вам перетелефонують.

Телефонуйте навіть у вихідні: ми працюємо 7 днів на тиждень

В умовах воєнного стану немає ні вихідних, ні святкових днів. Усвідомлюємо, що маємо підтримувати наших клієнтів у правовому полі та готові допомагати щодня.

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну контакт-центр системи БПД працює без вихідних:

у будні з 8:00 – 19:00, у вихідні з 9:00 – 18:00.

Щодня система безоплатної правової допомоги працює для того, щоб кожна людина мала можливість захистити свої права.

Якщо у вас є правове питання, або вам потрібна порада юриста – запишіть у телефонну книжку номер контактного центру системи БПД та телефонуйте 0 800 213 103

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні. Для дзвінків з-за кордону номер +38(044) 363 10 41 (вартість за тарифами оператора).