назад

Повідомлення про реорганізацію Гайсинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Повідомлення про реорганізацію Гайсинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, про порядок і строки заявлення кредиторами своїх вимог та проведення актів звірки.

Гайсинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (код за ЄДРПОУ 39755175, адреса: будинок 28, вул. Івана Франка, м. Гайсин, Вінницької області, Україна, 23700), на виконання наказу Міністерства юстиції України від 27.12.2023 № 4453/5 «Питання оптимізації системи надання безоплатної правової допомоги» та у відповідності до статті 105 Цивільного кодексу України повідомляє про:

  1. Реорганізацію Гайсинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги шляхом приєднання до Північного міжрегіонального центру з надання безоплатної вторинної правничої допомоги
  2.  Строк пред’явлення (заявлення) кредиторами своїх вимог або проведення актів звірки з Гайсинським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги становить 2 місяці з моменту внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань запису про рішення про припинення Гайсинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в результаті реорганізації. Свої вимоги кредитори мають подати у письмовому вигляді до комісії з реорганізації Гайсинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за вищевказаною адресою, яка розглядає кожну вимогу, після чого приймає відповідне рішення.
  3. Північний міжрегіональний центр з надання безоплатної вторинної правничої допомоги (код за ЄДРПОУ  39776588, адреса: вулиця Єреванська, 32, м. Київ, Україна, 03087) є правонаступником майна, прав та обов’язків реорганізованого Гайсинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з дати державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань щодо правонаступництва Північного міжрегіонального центру з надання безоплатної вторинної правничої допомоги.

Голова комісії з реорганізації  Гайсинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ольга ФЕДОРЕНКО