назад

Повідомлення про реорганізацію Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Повідомлення про реорганізацію Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, про порядок і строки заявлення кредиторами своїх вимог та проведення актів звірки.

Охтирський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (код за ЄДРПОУ 39772028, адреса: будинок 13, вул. Перемоги, м.Охтирка, Сумської області, Україна, 42700), на виконання наказу Міністерства юстиції України від 27.12.2023 № 4453/5 «Питання оптимізації системи надання безоплатної правової допомоги» та у відповідності до статті 105 Цивільного кодексу України повідомляє про:

  1. Реорганізацію Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги шляхом приєднання до Східного міжрегіонального центру з надання безоплатної вторинної правничої допомоги.

  2. Строк пред’явлення (заявлення) кредиторами своїх вимог або проведення актів звірки з Охтирський місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги становить 2 місяці з моменту внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань запису про рішення про припинення Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в результаті реорганізації. Свої вимоги кредитори мають подати у письмовому вигляді до комісії з реорганізації Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за вищевказаною адресою, яка розглядає кожну вимогу, після чого приймає відповідне рішення.

  3. Східний міжрегіональний центр з надання безоплатної вторинної правничої допомоги (код за ЄДРПОУ 40295882, адреса: Майдан Свободи(Держпром), 5, 6 під’їзд, 3 поверх (праве крило) м. Харків, 61022, Україна є правонаступником майна, прав та обов’язків реорганізованого Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з дати державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань щодо правонаступництва Східного міжрегіонального центру з надання безоплатної вторинної правничої допомоги.

Голова комісії з реорганізації  Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 

Тамара КОЗИР