назад
05.02.24

Повідомлення про реорганізацію Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Повідомлення про реорганізацію Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та про порядок і строки заявлення кредиторами своїх вимог, проведення актів звірки.

Кременчуцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (код 39788771 місцезнаходження вул. Небесної Сотні, 54 м. Кременчук, Полтавська область, 39600), на виконання наказів Міністерства юстиції України від 27.12.2023 року №4453/5 «Питання оптимізації системи надання безоплатної правничої допомоги» та від 14.06.2023 року № 2213/5 «Про затвердження змін до Положення про центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги» у зв’язку з оптимізацією системи надання безоплатної правничої допомоги та у відповідності до статті 105 Цивільного кодексу України повідомляє про:

  1. Реорганізацію Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги шляхом приєднання до Східного міжрегіонального центру з надання безоплатної вторинної правничої допомоги.
  2. Строк пред’явлення (заявлення) кредиторами своїх вимог або проведення актів звірки з Кременчуцьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги становить 2 місяці з моменту внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань запису про рішення про припинення Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в результаті реорганізації. Свої вимоги кредитори мають подати у письмовому вигляді до комісії з реорганізації Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за вищевказаною адресою, яка розглядає кожну вимогу, після чого приймає відповідне рішення.
  3. Східний міжрегіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (код за ЄДРПОУ40295882, місцезнаходження: майдан Свободи, буд.5, під’їзд 6, м. Харків, Харківська область, 61022) є правонаступником майна, прав та обов’язків реорганізованого Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з дати державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо правонаступництва Східного міжрегіонального центру з надання безоплатної вторинної правничої допомоги.

Голова комісії з реорганізації Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Ірина ПУШКАРЕВСЬКА