назад
24.05.23

Система безоплатної правової допомоги презентувала інформаційну сторінку про безбар’єрний доступ до правових послуг

Система безоплатної правової допомоги (БПД) у межах кампанії про безбар’єрність правової допомоги створила інформаційну сторінку. Вона має на меті допомогти ветеранам війни, внутрішньо переміщеним особам, людям з інвалідністю з низьким доходом та дітям дізнатися про послуги системи БПД та як ними скористатися.

В інформаційній сторінці наведена інформація про право цих категорій на усі послуги системи БПД, типові питання, які допомагають розв’язувати фахівці системи, приклади реальних справ допомоги людям та як звернутися по безоплатну правову допомогу.

Усунення перешкод у доступі до безоплатної правової допомоги є одним з пріоритетних напрямів роботи системи БПД.

«Ми постійно працюємо над тим, щоб стати ближчими до наших клієнтів. Ми надаємо правові послуги у наших бюро правової допомоги  по всій Україні, ми забезпечуємо роботу  виїзних консультаційних пунктів та надаємо адресну правову допомогу за місцем перебування громадян, ми консультуємо на гарячій лінії 0 800 213 103, розвиваємо інші онлайн сервіси, які спрощують доступ до послуг безоплатної правової допомоги, — зазначає перша заступниця директора Координаційного центру з надання правової допомоги Оксана Василяка.

Також у межах кампанії заплановано розміщення бордів у обласних центрах та виготовлення друкованих матеріалів.

«Цією кампанією ми хочемо нагадати нашим захисникам і захисницям, внутрішньо переміщеним особам, людям з інвалідністю з низьким доходом, дітям та їхнім батькам про можливість отримати безоплатно усі послуги системи БПД для розв’язання їхніх життєвих питань», — говорить начальниця відділу інформаційної політики та комунікацій Олена Доспєхова.

Ознайомитися з інформаційною сторінкою можна за посиланням: https://bezbariernist.legalaid.gov.ua

Технічна допомога цільової сторінки була надана за підтримки американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).