назад
01.12.22

Зустрічайте черговий випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Продовжуємо добрі правові традиції Полтавщини та презентуємо черговий випуск юридичного –просвітницького видання «Правовий вісник».  У черговому випуску видання про найцікавіші новини із життя системи БПД Полтавщини, новації чинного законодавства,  новини від партнерів та найактуальніші юридичні.

Адвокати, які співпрацюють з системою БПД завжди були і залишаються партнерами системи БПД, проте при в проведенні відбору адвокатів ми дотримуємося принципу обирати кращих  з кращих. Як відбувався конкурс відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, про особливості такого   відбору в умовах воєнного стану,   читайте у  черговому випуску видання.

Про участь неповнолітніх у відновному правосудді та особливості співпраці  у даному напрямі між  системою БПД та органами пробації.

Як працює Оболонська громада, що на Полтавщині, як прості,  пересічні громадяни  та громади наближають перемогу читайте у  черговому випуску видання.

Про особливості та основні нюанси грудневих перерахунків пенсій читайте у  матеріалі від наших партнерів – представників Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

У черговому випуску видання такожзможете дізнатися про  особливості отримання податкової знижки  та  ключові аспекти для впровадження інформаційно-аналітичної  системи EvaluEd  та які вона дає можливості  для шкіл

Умови воєнного часу, відключення світла вимагають від кожного з нас додаткових заходів задля  власної безпеки та  своїх рідних. Як пішоходу убезпечити себе у темряві, про це читайте у практичних порадах від представників  патрульної поліції Полтавської області

У рубриці «Людина права» своїм баченням   роботи юриста  у системі БПД ділиться  фахівчиня Полтавського бюро правової допомоги № 2 Яна Бардакова

У черговому випуску видання читайте про найцікавіші роз’яснення правового характеру у постійних рубриках видання: сторінка адвокат консультує, фахівці системи БПД консультують та консультації «WIKILEGALAID».

У кожному номері видання читачі мають можливість ознайомитися із зразками документів, прикладами успішної практики системи БПД.

З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися тут.

Приємного читання!