назад
05.10.16

Адвокат допоміг через суд зобов’язати землевпорядну організацію виготовити та передати громадянці обмінний файл на земельну ділянку

29 червня 2016 року до Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася громадянка Р., яка відноситься до малозабезпечених категорії осіб, з проханням допомогти їй зобов’язати землевпорядну організацію виготовити та передати їй обмінний файл на земельну ділянку для індивідуального гаражного будівництва. 7 лютого 2006 року вона зверталася в дану організацію з заявою про виготовлення технічної документації на земельну ділянку, у виготовленні обмінного файлу на земельну ділянку їй було відмовлено.

Козятинським МЦ з надання БВПД було видано доручення № 0000-0000000-205 від 29.06.2016 року адвокату системи БПД Олексію Пилипчуку на складення документів процесуального характеру та здійснення представництва інтересів особи в суді.

Адвокат підготував та направив до Козятинського міськрайонного суду Вінницької області позовну заяву про зобов’язання вчинити дії, а саме: зобов’язати землевпорядну організацію виготовити обмінний файл на земельну ділянку для індивідуального гаражного будівництва, а також прийняв участь у судовому засіданні.

За результатом розгляду вищевказаної справи 18.08.2016 Рішенням Козятинського міськрайонного суду Вінницької області вирішено позов Р. задовольнити повністю. Зобов’язати землевпорядну організацію виготовити та передати громадянці Р. обмінний файл на земельну ділянку для індивідуального гаражного будівництва.