назад

Адвокат допоміг матері повернути відібрану в неї дитину

За дорученням Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги адвокат Олександр Люблінський допоміг матері повернути дитину, яку у неї відібрали за рішенням суду без позбавлення її батьківських прав.

До Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась громадянка Н., яка просила про надання їй безоплатної вторинної правової допомоги для повернення відібраної за рішенням суду дочки.

Представляти та захищати інтереси матері в суді доручили адвокату Олександру Люблінському (доручення № 104 від 10.05.2016 року), який, ознайомившись з матеріалами справи, звернувся до Полонського районного суду з позовом про повернення дитини матері та припинення стягнення аліментів.

Щоб обґрунтувати позовні вимоги, адвокат навів низку аргументів, зокрема зазначив, що його клієнтка є матірю неповнолітньої дитини, яка проживає разом з нею, вона ж займається вихованням дочки. До того ж обставини, через які у жінки відібрали дитину, перестали існувати: позивачка усвідомила всі помилки, яких припускалася у вихованні та догляді за дочкою, і переглянула свої погляди на життя, поліпшила умови проживання для дитини та в подальшому забезпечуватиме належне відвідування нею навчального закладу. У судовому засіданні адвокат наголосив, що матір вже знайшла роботу, а це також свідчить про її бажання забезпечувати свою дитину матеріально на належному рівні.

Взявши до уваги аргументи адвоката, відповідно до ст. 170 СК України, керуючись ст.ст. 10, 60, 212-215, 294 ЦПК України, 18 липня 2016 Полонський районний суд вирішив позов задовольнити — повернути жінці її дочку та припинити стягнення з неї аліментів.