назад

Адвокат допоміг жінці повернути своїх дітей

Адвокат Степан Аврамишин, представляючи в судовому засіданні інтереси клієнтки Сарненського місцевого центру з надання БВПД, домігся повернення дітей до місця проживання з матір’ю.

У грудні 2015-го року пані Валентина (ім’я клієнтки змінене) звернулася за отриманням правової допомоги до Сарненського місцевого центру для представництва її інтересів у суді за позовом її чоловіка пана Сергія (ім’я змінене).

Колишній чоловік прагнув визначення місця проживання дітей з батьком та стягнення аліментів, мотивуючи своє рішення тим, що дружина веде антигромадський спосіб життя, зловживає спиртними напоями, не займається утриманням та вихованням дітей.

Призначений за дорученням місцевого центру адвокат Степан Аврамишин підготував у інтересах клієнтки позовну заяву про відібрання дітей та повернення їх за попереднім місцем проживання (тобто з мамою). Жінка запевняла, що в повному обсязі виконує обов’язки щодо утримання та виховання дітей, забезпечує належні матеріально-побутові умови для їх повноцінного розвитку. Згоди на зміну місця проживання дітей з батьком вона не давала.

Згідно з ч. 2. ст. 161 СК України, орган опіки та піклування або суд не можуть передати дитину для проживання з тим із батьків, хто не має самостійного доходу, зловживає алкогольними напоями або наркотичними засобами, своєю аморальною поведінкою може зашкодити розвиткові дитини. Давши оцінку показанням сторін та свідків, дослідивши письмові докази у справі, суд дійшов висновку, що подібних фактів у житті пані Валентини не доведено.

Також у судовому засіданні безспірно встановлено, що пан Сергій без належних для цього правових підстав забрав та постійно утримує в себе малолітніх дітей, при цьому переоформив на себе допомогу для догляду за дитиною. Повертати дітей матері чоловік відмовляється.

Вислухавши сторін та їх представників, допитавши свідків та дослідивши надані докази, суд вирішив чоловікові у позові відмовити, відібрати у нього малолітніх дітей і повернути їх колишній дружині за попереднім місцем проживання.

Адвокат діяв за дорученням Сарненського місцевого центру №017/3-0000089 від 03.12.2015 та надав послуги клієнту за рахунок держави.

Довідково: Сарненський місцевий центр з надання БВПД знаходиться за адресою: м. Сарни, вул. Широка, 22 (другий поверх приміщення «Приватбанку»). Тел.: (03655) 3-22-20, (067) 856-74-35.