назад

Адвокат Олександр Охлопков допоміг клієнтам стягнути нараховану заробітну плату

До Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулося дев´ятеро осіб, які потребували правової допомоги у справі щодо стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати. Для надання безоплатної вторинної правової допомоги  клієнтам, Голопристанський місцевий центр призначив адвоката Олександра Івановича Охлопкова (доручення №№ 68, 64, 67, 73, 66, 78, 70, 65, 71 – 2019 від 01.04.2019 року).

Суть питання полягала в тому, що всі зазначені громадяни, які звернулися за безоплатною правовою допомогою, працюють в ДП «Скадовський морський торговельний порт» на різних посадах.

У порушення вимоги трудового законодавства (ст. 115 КЗпП України) про виплату заробітної плати у строки, встановлені колективним договором, але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата, роботодавець не виплачує нараховану заробітну плату. Вивчивши матеріали справи та зібравши відповідні докази, адвокат звернувся до суду із заявою про видачу судового наказу.

Скадовським районним судом Херсонської області винесені судові накази про стягнення з ДП «Скадовський морський торговельний порт» нарахованої, але не виплаченої заробітної плати вищевказаним громадянам.