назад

Адвокат, що співпрацює з  системою БПД Львівщини допоміг особі з інвалідністю скасувати штраф

Олена розлучилась з чоловіком вже давно, але він не давав їй спокійно жити. Одного разу, жінка вирішила замінити вхідні двері в будинку, а ж тут, на подвір’ї, з’явився її колишній чоловік, який був у стані алкогольного сп’яніння, й став просити в неї ключі від дверей. Олена йому відмовила й тоді чоловік став їй погрожувати та навіть намагався увійти в будинок. Злякавшись, що чоловік може заподіяти їй шкоду, жінка викликала поліцію. Правоохоронці, які прибули на виклик, не застали чоловіка й склали постанову про завідомо неправдивий виклик з накладенням штрафу у розмірі 3400 гривень

За правовою допомогою пані Олена звернулася до Новороздільського бюро правової допомоги. Після розгляду звернення Стрийський місцевий центр з надання БВПД видав доручення адвокату Василю Гивелю, який співпрацює з системою БПД.

Після конфіденційної  зустрічі й узгодження правової позиції з клієнткою адвокат звернувся до суду з позовом до головного управління Національної поліції у Львівській області, у якому просив скасувати постанову про притягнення жінки до адміністративної відповідальності.

Оцінивши докази у справі, суд задовольнив позов пані Олени про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення. Справа про притягнення жінки до адміністративної відповідальності за ст.183 КУпАП у виді штрафу в розмірі 3400 гривень закрита.

Ця справа в Єдиному державному реєстрі судових рішень: №447/980/22