назад

Адвокат системи БПД допоміг визнати місце проживання дітей з батьком

Після розлучення Богдана та Наталії Мовчан (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, – прим. автора) діти залишились проживати з матір’ю. Чоловік справно сплачував аліменти, але згодом дізнався, що колишня дружина без його відома віддала дітей до виховного закладу інтернатного типу.

Богдан Мовчан звернувся до Бердичівського місцевого центру з надання БВПД (надалі – місцевий центр). Чоловік пояснив, що нещодавно розлучився з дружиною та оскільки дружина не належним чином виконує свої обов’язки з утримання їхніх спільних дітей, бажав у судовому порядку визначити місце проживання дітей. Богдан зазначив, що в момент того коли діти перебували у виховному закладі він сплачував аліменти на утримання дітей в повному розмірі визначеному судом. Згодом дізнавшись про те, що діти перебувають у виховному закладі чоловік забрав їх до себе додому та почав виховувати та утримувати самостійно, оскільки мати дітей не цікавилася дітьми та лише неправомірно використовувала на свої потреби сплачені аліменти.

Працівники місцевого центру призначили адвоката системи БВПД Анатолія Боголюба, який уважно дослідив матеріали справи та склав позовну заяву до суду. В подальшому адвокатом було зібрано доказову базу по справі та успішно складено позицію представництва позивача у суді, у якій було зазначено, що позивач має відповідні умови для проживання дітей, офіційно працевлаштований та має стабільний дохід, не зловживає алкогольними напоями та веде нормальний спосіб життя. Також у судовому засіданні були заслухані свідки які з позитивної сторони охарактеризували чоловіка та зазначили, що мати дітей коли перебувала у шлюбі та проживала разом з чоловіком вела аморальний спосіб життя.

21.11.2019 Бердичівським міськрайонним судом, винесено рішення щодо задоволення позову Богдана Бойка, а саме: визначити місце проживання дітей з батьком.

З повним текстом судового рішення можна ознайомитися за посиланням http://reyestr.court.gov.ua/Review/85975424