назад
13.10.16

Адвокат з Вінниччини відстояв право багатодітної родини на поліпшення житлових умов

До Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась громадянка Ю. з проханням допомогти їй у вирішенні житлового питання. Вона пояснила, що її сім’я є багатодітною – в родині виховується шестеро дітей, а житлові умови, в яких вони проживають, досить скрутні.

Як особа, що потребує поліпшення житлових умов, вона неодноразово зверталась до Козятинської міської ради з проханням виділити їй земельну ділянку для будівництва житла, але їй відмовляли.

Крім того, вона знайшла житло – закинутий будинок по сусідству, яке пізніше, за позовом Козятинської міської ради було визнано безхазяйним і просила передати це житло її родині і таким чином поліпшити житлові умови.

Однак, рішенням Козятинської міської ради це житло, після визнання його безхазяйним, передали іншій особі, яка навіть не потребувала поліпшення житлових умов.

Адвокат Юрій Кузьмінський, який за дорученням №75 Козятинського місцевого центру з надання БВПД від 19.11.2015 представляв інтереси громадянки Ю., підготував позов до Козятинського міськрайонного суду, однак, в задоволенні цього позову судом було відмовлено.

Продовжуючи відстоювати права багатодітної родини, адвокат оскаржив рішення Козятинського міськрайонного суду до Апеляційного суду Вінницької області. Він зазначив, що судом першої інстанції порушено норми матеріального та процесуального права, а тому оскаржене рішення підлягає скасуванню.

Колегія суддів Апеляційного суду Вінницької області погодилась з доводами апеляційної скарги, та рішенням від 05.10.2016 року задовольнила її, при цьому скасувавши рішення Козятинського міськрайонного суду Вінницької області.

Колегією суддів було зазначено, що висновок суду першої інстанції було постановлено без повного та всебічного з’ясування обставин справи, є поверхневим та постановлений з порушенням норм матеріального права.

Завдяки високопрофесійним діям адвокат Юрій Кузьмінський відстояв право багатодітної родини на поліпшення житлових умов.