назад

Адвокатка, що співпрацює з системою БПД, допомогла клієнту скасувати постанову по справі про адміністративне правопорушення

До Лановецького бюро правової допомоги звернувся пан Олег. Чоловік розповів, що нещодавно його зупинили патрульні. Він не мав із собою паперового посвідчення водія, але знав, що документ в «Дії» є чинним, тож і показав його поліцейським.

За декілька днів Олег дізнався, що йому виписали штраф через те, що він нібито не пред’явив водійське посвідчення патрульним. Чоловік обурився, адже правопорушення він не вчиняв, а копію протоколу не отримував. 

Щоб допомогти чоловікові скасувати вказану постанову, закрити провадження у справі про адміністративне правопорушення та поновити строк звернення до суду з позовом про оскарження постанови про накладення адміністративного стягнення місцевий центр призначив адвокатку, Мирославу Вальчук, яка співпрацює з системою БПД. 

Ознайомившись з матеріалами справи та узгодивши правову позицію, адвокатка підготувала позовну заяву про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення.

Суд задовольнив позов та поновив пропущений  строк для оскарження постанови по справі про адміністративне правопорушення.

Ця справа в Єдиному державному реєстрі судових рішень:  602/38/23