назад

Адвокатка, що співпрацює з системою БПД Тернопільщини, допомогла визначити місце проживання хлопчика з батьком

До Лановецького бюро правової допомоги звернувся пан Ігор. Чоловік розповів, що 6 років він перебував в зареєстрованому шлюбі з пані Мариною. Згодом у них народився син Олександр. Зараз шлюбні стосунки у них припинені.

Через повномасштабне вторгнення Ігор разом з Олександр були змушені поїхати з Борисполя. Прихисток батько із сином знайшли на Лановеччині. З часу переїзду пан Ігор сам повністю опікується інтересами та потребами сина, піклується про нього, займається вихованням, слідкує за його розвитком та здоров’ям.

Пані Марина участі у вихованні дитини не приймає, сином не цікавиться, не спілкується з ним та не відвідує його, а тому, Ігор вважає, що синові краще проживати разом з ним. У будинку, де вони зараз проживають хлопчик має гарні умови для життя, відвідує місцевий навчальний заклад.

А тому, Ігор просить, з урахуванням інтересів сина, визначити місце проживання Олександра разом із ним за місцем його фактичного проживання.

Аби допомогти чоловікові Кременецький місцевий центр з надання БВПД призначив адвокатку, яка співпрацює з системою БПД, Радосюк Оленою Ігорівною. Узгодивши правову позицію з клієнтом, адвокатка подала позовну заяву про визначення місця проживання дитини з паном Ігорем.

«Суд взяв до уваги висновок органу опіки та піклування за місцем фактичного проживання Ігоря з Олександром про визначення місця проживання дитини, лист органу опіки та піклування за місцем проживання Марини про відсутність спору між батьками щодо визначення місця проживання дитини, а також те, що матір не заперечує щодо проживання дитини з батьком. Вагомим аргументом стало й належне забезпечення умов для життя й розвитку дитини», — розповідає Олена Ігорівна.

Лановецький районний суд задовольнив позов пана Ігоря та визначив місце проживання його сина разом із батьком, за місцем його фактичного проживання.

Ця справа в Єдиному державному реєстрі судових рішень: № 602/581/22