назад

Допомогли особі з інвалідністю захистити право на оплату праці

До Луцького бюро правової допомоги звернувся пан Володимир, із проханням відстояти його право на оплату праці. У ході розмови клієнт повідомив, що є особою з інвалідністю 2 групи та з 2015 року працював водієм автотранспортних засобів у ТОВ «Вест Електра» та отримував за це заробітну плату, проте з січня 2022 року товариство припинило виплачувати кошти.

Для захисту порушеного права пана Володимира та написання позовної заяви до суду, Луцький місцевий центр призначив адвоката, що співпрацює з системою БПД, Віктора Коренгу.

У позовній заяві адвокат зазначив, що у 2015 році чоловіка прийняли на роботу водієм транспортних засобів, а наказом у квітні 2022 році його звільнили за угодою сторін. Починаючи з січня 2022 року відповідач не виплачував заробітну плату. Наразі заборгованість по заробітній платі перед паном Володимиром не погашена.

Відтак, суд розглянувши матеріали справи та надані адвокатом розрахунки заборгованості з виплат заробітної плати, компенсації за невикористану відпустку та середнього  заробітку за час затримки виплачених сум належних звільненому працівникові ухвалив позов задовільнити повністю. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю “Вест Електра” понад 161 тисячу гривень.

Ця справа в Єдиному державному реєстрі судових рішень: № 161/13979/22