назад
24.02.23

Допомогли встановити факт дублювання адреси житлового будинку для правильної його реєстрації

Нещодавно пані Людмила вийшла на пенсію за віком. Вона мешкає одна у будинку, і коштів, які отримує, ледь вистачає на їжу та ліки. Тому й була вимушена звернутись до органу соціального захисту населення для призначення їй субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Але на неї чекала відмова у зв’язку з тим, що за її адресою вже ніби то призначено субсидію.

Після такої несподіванки жінка звернулася до державного реєстратора прав на нерухоме майно Департаменту комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно Кам’янської міської ради для державної реєстрації прав власності. Але і тут пані Людмила отримала відмову в державній реєстрації прав власності  на будинок у зв’язку із тим, що були наявні записи в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно за цією ж адресою іншого об’єкта нерухомого майна за іншою фізичною особою.

Самостійно пані Людмила вирішити  питання дублювання адреси на її будинку не змогла, тому звернулась за консультацією до Кам’янського бюро правової допомоги. Для надання їй  правової допомоги Кам’янський місцевий центр з надання БВПД призначив юристку Тетяну Миргородську.

Фахівчиня склала заяву про встановлення факту, що має юридичне значення для подання до районного суду.

Заявлені вимоги пані Людмили рішенням Заводського районного суду повністю задовольнили, встановили факт дублювання адреси об’єкта нерухомого майна домоволодіння, яке належить клієнтці. Також фахівчиня центру Тетяна Миргородська роз’яснила пані Людмилі, що після отримання рішення суду необхідно з ним повторно звернутись до державного реєстратора прав на нерухоме майно для нової реєстрації права власності на будинок.

Ця справа в Єдиному державному реєстрі судових рішень: № 208/9324/21