назад

Фахівчиня Талалаївського бюро допомогла чоловіку довести, що зять та внуки втратили право користування його будинком

До Талалаївського бюро правової допомоги звернувся пан Володимир та розповів, що  не має можливості вільно розпоряджатися своїм будинком й оформити субсидію, бо там  вже багато років зареєстровані зять та двоє дорослих внуків. Він пояснив, у червні 2015 року його дочка  (дружина та мати відповідачів) померла,  зять і внуки виїхали до іншого міста, про їхнє фактичне місце проживання  йому не відомо, бо років п’ять як втратив із ними  зв’язок.

У бюро правової допомоги пану Володимиру пояснили, що згідно чинного законодавства власник майна має право вимагати усунення перешкод у користуванні своїм майном. А інші члени сім’ї можуть втратити це право, якщо без поважних причин відсутності понад один рік, якщо інше не встановлено домовленістю між ним і власником житла або законом.

Представляти інтереси клієнта у суді Ніжинський місцевий центр з надання БВПД доручив головному юристу Талалаївського бюро правової допомоги Аліні Кошці.

«Зібравши необхідні докази, у суді ми довели, що відповідачі  по місцю реєстрації не проживають, будинком не цікавляться,  не сплачують комунальні платежі, в утриманні житла участі не приймають, їх особистих речей у будинку немає, тому вони втратили право  користування  цим приміщенням»,  коментує Аліна Кошка.

Талалаївський районний суд Чернігівської області задовольнив заяву пана Володимира.

Ця справа в Єдиному державному реєстрі судових рішень:  747/304/22