назад

Фахівці БПД на Харківщині захистили право клієнтки на зарахування страхового стажу та отримання пенсії

Для перевірки пакета документів, підготовленого для подання заяви про призначення пенсії за віком пані Наталія заздалегідь, до настання пенсійного віку, звернулась до Зачепилівського відділу обслуговування громадян Красноградського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Харківській області. Фахівці розглянули документи й виявили, що у трудовій книжці клієнтки є недоліки, які фактично позбавляють її права на отримання пенсії. А саме, у трудовій книжці, оформленій ще в 1979 році на одному з підприємств Дніпропетровська (зараз Дніпро), було неправильно зазначено її ім’я.

Пані Наталія звернулась до Зачепилівського бюро правової допомоги Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з питанням установлення належності їй трудової книжки.

Головний юрист Валерій Кисіль уважно вивчив матеріали справи та надані клієнткою документи й дійшов висновку про необхідність підготовки заяви до суду стосовно встановлення факту належності правовстановлюючого документа. Він також допоміг скласти таку заяву.

Зачепилівський районний суд Харківської області виніс рішення, яким у повному обсязі задовольнив вимоги клієнтки.

Для пані Наталії встановлення юридичного факту належності їй трудової книжки стало запорукою зарахування до страхового стажу певного періоду роботи і своєчасного призначення їй пенсії за віком.

Ця справа в Єдиному державному реєстрі судових рішень:  № 952/583/22.