назад

Клієнтці бюро допомогли встановити факт родинних стосунків для оформлення спадщини

До Чемеровецького бюро правової допомоги Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася жінка, в якої у актовому записі про народження неправильно зазначили прізвище матері. У зв’язку з виявленою помилкою виникали труднощі у встановленні факту родинних стосунків для оформлення права на спадщину. Начальниця бюро допомогла вирішити проблему.

Як розповіла жінка, щоб внести зміни до актового запису про народження вона зверталася до районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану, однак їй відмовили через відсутність документів, які підтверджують родинні чи сімейні стосунки, і рекомендували звернутися до суду.

Надавати клієнтці правову допомогу призначили начальницю бюро правової допомоги Катерину Помазову (довіреність № 321 від 11 грудня 2019 року), яка підготувала до суду заяву про встановлення факту, що має юридичне значення.

Дослідивши усі наявні в справі докази, Чемеровецький районний суд Хмельницької області 22 квітня 2019 року ухвалив рішення встановити факт родинних відносин. Рішення набрало законної сили 23 травня 2019 року. Тож тепер жінка без перешкод може оформити право на спадщину.