назад

Людина була звільнення з-під варти та виправдана завдяки зусиллям адвоката Олександра Охлопкова

Підзахисний М. обвинувачувався у тому, що літом 2007 року незаконно виготовив та зберігав з метою збуту наркотичну речовину. Його дії кваліфікувалися за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України, а відповідальність за вчинення злочину передбачала покарання – до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. На час досудового та судового розслідування М. з 2007 року знаходився під вартою.

21.02.2013 за постановою судді Скадовського районного суду Херсонської області обвинуваченому М. був призначений захисник – адвокат Олександр ОХЛОПКОВ, який був уповноважений здійснювати захист за призначенням М. на підставі доручення Херсонського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

У ході судового розгляду кримінальної справи захисником зверталася увага суду на грубі порушення норм кримінально-процесуального закону під час досудового розслідування. Суд в своєму вироку врахував доводи захисту, зібрані докази сторни обвинувачення визнані недопустимими.

Вироком суду від 05.12.2013 підсудного М. визнано невинним у зв’язку із недоведеністю його вини у скоєнні злочину. Запобіжний захід скасовано, М. був звільнений з-під варти у залі суду.

З повним текстом вироку суду можна ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень за цим посиланням.